טלפון:
פקס:
E-mail:

איך חוסכים כסף בהדברה?

מחירי ההדברה היום נעים בין 300 ש"ח לבין אלפי שקלים. מחיר ההדברה תלוי בגודל הנכס, בסוג הנכס (דירה, בית עם חצר, מסעדה, בית ספר ועוד.)

                 מהיום ניתן לחסוך בעלויות ההדברה! מהיום כל אחד הוא מדביר לבית שלו ולחצר שלו!

רק בצ'יק צ'ק ג'וק תוכלו למצוא חומרי הדברה שווי ערך למדביר ובמחיר נוח לכל כיס. יש לנו תרסיסים להדברה עצמית רק ב-100 ש"ח! התרסיסים הם ללא ריח ואין להם השפעה על אנשים. התרסיס הוא על בסיס צמחים ומאושר לשימוש לקהל הרחב. כל לקוח מקבל יחד עם התרסיס הוראות שימוש. לאחר שימוש בתרסיס - אין ג'וקים לפחות שנה, ונמלים אין לפחות חצי שנה. התרסיס מתאים להדברת תולעי מזון, להדברת פשפש מיטה, להדברת ג'וקים מכל הגדלים והמינים, להדברת פרעושים ופשפשים. לכל מזיק יש טיפול ייחודי לו. בצ'יק צ'ק ג'וק כל לקוח מקבל ייעוץ, הדרכה והכוונה לגבי אופן ההדברה של המזיק שבביתו. ברשותנו גם חומרי הדברה המיועדים להדברת תיקנים בחצר, נמלים בחצר, צרצרים, חשופיות, נחשים ולטאות. כמו כן יש לנו חומרים להרחקת עכברים וחולדות מחצר ביתנו.

אנחנו ממליצים לכל לקוחותינו לעשות הדברה פעם בשנה על מנת למנוע את הגעתם של הג'וקים או מזיקים אחרים לביתכם. בנוסף במידה ואתם מגלים חרק חדש בבית, גם אם גודלו הוא כמה מ"מ בלבד, רצוי לעשות הדברה בהקדם על מנת למנוע את ההתרבות שלו לכל חלקי הבית.

כל פתרונות ההדברה היעילים והזמינים ביותר, עם ההסבר המדויק במיוחד נמצאים אצלנו בחברת צ'יק צ'ק ג'וק.

             הכתובת שלנו היא דוד פוחס 20 פתח תקווה. ניתן לרשום בווייז "צ'יק צ'ק ג'וק".

                            הטלפון שלנו הוא 1-700-500-889 

צ'יקי צ'קי וג'וקי עם התרסיסים