טלפון:
פקס:
E-mail:

!איך להיפטר מעכברים וחולדות? פיתרון מושלם להדברת עכברים וחולדות לבד

זיהוי: נוכל לזהות שיש לנו עכבר בבית לפי רעשים מוזרים מחדרי אחסון, לפי ריח מוזר וגם סימני צואה עלולים להעיד על כך שיש לכם עכבר בבית.

דרכי מניעה: יש צורך לשמור על ניקיון בתוך הבית. אין להשאיר זבל בפח הזבל ללילה. אין להעשאיר פירורים על השולחן. במידה ויש חורים בקירות יש לסתום אותם.

פיתרון לבעיית העכברים: בצ'יק צ'ק ג'וק ניתן למצוא מגוון פתרונות לבעיית העכברים ו/או חולדות. לכל לקוח אנחנו מתאימים את הטיפול הטוב ביותר. ברשותנו רעלים לעכברים, תחנות האכלה, מלכודות דבק.

 

תחנת האכלה - הינה תיבה בבטיחותית שלא ניתנת לפתיחה על ידי האדם (רק על ידי מפתח מסוים ניתן לפתוח אותה). אין אפשרות לשום בעל חיים להיכנס לתוך התיבה כיוון שהפתח שלה הוא קטן וצר. לתוך תחנת האכלה יש להכניס רעל עכברים.

רעל עכברים - הינו תכשיר המכיל פיתיון אכיל, והוא חומר שמונע כרישת דם. יש להניח שתי חתיכות רעל בתוך תחנת האכלה. את תחנות האכלה יש להניח במקומות מוסתרים. יש להפריד בין כל תחנה לתחנה מרחק של 3-4 מטר. העכבר ו/או החולדה אוכלים את הרעל. הדבר משפיע על מערכת העיכול שלהם. העכבר/החולדה מודיע על סכנה לכל העכברים והחולדות באזור והדבר גורם להם לא להגיע לאזור.

מלכודות דבק - אלה מלכודות שמכילות חמאת בוטנים. הריח מושך את העכברים ואת החולדות והם נדבקים אליה. אחרי שהעכבר ו/או החולדה נדבקים למלכודות יש לזרוק אותם לפח המרכזי. בעזרת מלכודות הדבק תוכלו ללכוד את כל העכברים שיש לכם בקלות וביעילות. 

עכברי ברי