טלפון:
פקס:
E-mail:

איך להדביר לבד בחצר הבית?

הדברה בחצר הבית או בחצר הבניין מועילה מאוד נגד ג'וקים גדולים, נמלים, פשפשים, פרעושים, קרציות, כיני יונים, עכברים וחולדות. לראשונה ישנה אפשרות מלבחור כיצד לבצע הדברה בחצר המשק. האם לקרוא למדביר שיבצע את ההדברה הירוקה? האם לעשות את ההדברה בחצר לבד עם חומרים להדברה עצמית ללא עזרת מדביר. לראשונה תוכלו לבחור האם תרצו לחסוך את העלות של המדביר ולהרוויח שנה שלמה ללא ג'וקים, לפחות חצי שנה ללא נמלים, שלושה עד ארבעה חודשים ללא עכברים. בצ'יק צ'ק ג'וק, חנות לחומרי הדברה, ניתן למצוא חומרים להדברה עצמית לכל סוגי המזיקים והמכרסמים. החומרים מאושרים לשימוש לקהל הרחב על ידי משרד לאיכות הסביבה. כל לקוח יקבל הסבר מדויק כיצד עליו לבצע הדברה.

כדי להיפטר מהנמלים יש להשתמש בפיתיון גרגירים לנמלים. אותו יש לפזר בקנים של הנמליםו במסגרת הפנימית והחיצונית של הבית. 

כדי להיפטר מהתיקן האמריקאי יש לבצע ריסוס עם חומר להדברה עצמית לחצר. את החומר מערבבים עם מים בתוך מרסס ומרססים בכל אזור החצר כולל בפתחי הביוב, ומעטפת הבית כולל הקירות החיצוניים של הבית. רצוי לרסס גם על העצים. החומר הוא על בסיס צמחים. חומר ההדברה לא מסוכן לעצים. הדבר גורם להרחקת המעופפים מהמקום.

על מנת להיפטר מהעכברים או החולדות בחצר הבית שלכם יש לפזר רעלים לעכברים במקומות מוסתרים. ניתן אף להכניס אותם לתוך תייבות האכלה ולהניח במקומות מוסתרים. הרעל מושך את העכבר או החולדה.ולאחר שהמכרסם אוכל אותו, הרעל גורם לו להרגשה לא טובה.העכבר מעדכן את כל המשפחה שלו שיש פה בחצר משהו מסוכן והדבר גורם להם להתרחק מהמקום.

לצ'יק צ'ק ג'וק שלל פתרונות להדברה בחצר, שכוללים גם חומרי הדברה נגד צרצרים, חומרי הדברה נגד חשופיות, חומר להרחקת נחשים ומר להדברת חפרפרות.

נשמח לתת מידע נוסף ופרטים טלפונית צ'יק צ'ק ג'וק 1-700-500-889 

חומר הדברה לנמלים