טלפון:
פקס:
E-mail:

איך להיפטר מהג'וק הגרמני?

ג'וק (תיקן) גרמני זהו חרק שרובו הגדול מצוי באזור הטרופי. לתיקן גרמני ישנם כ-3500 מינים. חלק מהמינים התקרבו לבני האדם והסתגלו לקרבתם. חרקים אלה מזיקים לבני אדם, משום שהם מעבירים מחלות ופוגעים בצמחים. הם אוכלי כל. והם מסוגלים לשרוד כמעט בכל מצב ובכל מקום. הם יכולים להסתובב בביובים. הם יכולים לא לאכול שבוע ימים והם ישרדו.

יש דרך להיפטר מהתיקן הגרמני. אפשר לעשות זאת בעזרת מדביר מטעם צ'יק צ'ק ג'וק שיגיע לביתכם ויפתור לכם את הבעייה. רק אצלנו בצ'יק צ'ק ג'וק תקבלו אחריות לשנה שלמה לתיקן הגרמני.

אפשרות שניה שיש ברשותכם היא לעשות הדברה לבד, ללא עזרת מדביר, בעזרת תרסיס להדברה עצמית תוכל להיפטר מהמזיק הטורדני לפחות לשנה. אין צורך לצאת מהבית ואין צורך במסיכה!

במידה והנך בעל מסעדה או בית קפה נוכל להתאים עבורך ערכה להדברה עצמית נגד התיקן הגרמני. הערכה כוללת תרסיס להדברה עצמית, ג'ל נגד התיקן הגרמני ומלכודות דבק (פורמונים שמושכים אליהם את כל הזכרים של התיקן הגרמני). הערכה נוחה לשימוש ויכולה לחסוך לבעל העסק אלפי שקלים בשנה. כל אחד יכול להדביר לבד. בעזרת הוראות שימוש ברורות, חומרים איכותיים והדרכה טלפונית תוכל לשמור על המסעדה שלך נקייה ממזיקים לפחות לשנה.

רק בצ'יק צ'ק ג'וק תוכל להנות מחומרים איכותיים להדברת מזיקים, קלים לשימוש ומותרים לשימוש לקהל הרחב. 

ערכה להדברה של התיקן הגרמני