טלפון:
פקס:
E-mail:

איך להיפטר מהחפרפרות לבד?

חפרפרת(או חולד) היא יונק ממשפחת אוכלי החרקים. לחפרפרות יש פרווה חומה ועווה. רוב הזמן היא נמצאת מתחת לקרקע וכמעט ואיננה יוצאת החוצה ועל כן היא איבדה את הראייה כמעט לגמרי. עיניה קטנות והיא משתמש בחוש השמיעה והריח על מנת למצוא את המזון שלה. החפרפרת היא חיה כשרונית מאוד בתחום החפירה. היא מסוגלת לחפור תעלה בגודל של מטר באדמה רכה תוך דקה. החפרפרות מסוגלות לאכול כמות אוכל השווה למשקל גופם במשך יממה אחת. על כן הם נאלצות לחפש מזון כל כמה שעות.

במידה ובחצר ביתכם נתקלתם במהמורות בודדות, הדבר עשוי להצביע על כך שיש לכם אורחים חדשים בחצר - החפרפרות. החפרפרות גורמות לנזק לגידולים שיש לכם בגינת הירק. הם אוכלים שורשים, פקעות ובצלים שאותם הם מוצאים בגינת הירק. החפרפרות אוספות גם מזון שנמצא מעל האדמה על ידי חפירה מסביבו ומשיכתו אל מתחת לאדמה. את רוב מזונם החפרפות אוגרות במשך החורף ובקיץ כמעט ולא יוצאים החוצה כיוון שהאדמה יבשה.

יש אפשרות להיפטר מהחפרפרות לבד ללא עזרת מדביר. לצורך כך תצטרכו מוט מתכת עם שפיץ בקצהו. יש להחדיר את המוט לתוך האדמה בין מהמורה למהמורה ולמצוא את התעלה. כשמכניסים את הלום לתוך האדמה ומרגישים שקיעה פתאומית של המוט פנימה - סימן שיש חלל ריק באדמה, התעלה. כמו כן יש להכניס את המוט לתוך המהמורה עצמה. אחרי שמכניסים את המוט יש להגדיל את החור על ידי סיבוב המוט. יש צורך להרחיב את החור באדמה על מנת להחדיר לתעלה את הרעלים. לאחר ההרחבה יש להחדיר את קוביית הרעלים לתוך התעלה באמצעות המוט. רעלים לעכברים/לחפרפרות זהו חומר להדברה עצמית שהוא נוגד כרישה. בעת השימוש ברעלים/חפרפרות יש ללבוש כפפות. החפרפרת אוכלת את הרעל וזה משפיע לא טוב על מערכת העיכול שלה. היא מודיעה לחפרפרות שנמצאות איתה יחד באזור שמסוכן פה והם מתרחקים מהמקום. יש להשתמש ברעלים נגד חפרפרות רק במשק הבית. למשל אם יש לכם חמש מהמורות, יש לפזר תשעה רעלים, ולאחר מכן יש לסגור את המהמורות עם אבן ולכסות בעפר. 

ההדברה לבד נגד החפרפרות עזורת בצורה בלתי רגילה להרחיק את החולד מהמקום. תוכלו למצוא את הרעלים לחפרפרות ואת המוט רק בצ'יק צ'ק ג'וק. כל אחד יוכל לעזות הדברה זו ללא קושי עם הכוונה טלפונית וההדרכה בחנות לחומרי הדברה, צ'יק צ'ק ג'וק.

התקשרו עוד היום 1-700-500-889

חפרפרות