טלפון:
פקס:
E-mail:

איפה אפשר לקנות חומרי הדברה ביתיים?

חומרי הדברה ביתיים ומקצועיים, ללא ריח ועם תוצאות יוצאות מן הכלל תוכלו למצוא רק בצ'יק צ'ק ג'וק, המדביר המזמר. החומרים מותרים לשימוש לקהל הרחב על ידי משרד לאיכות הסביבה. רק במדביר המזמר ישנה חנות לחומרי הדברה וכל לקוח בה מקבל שלל פתרונות הדברה לכל סוגי המזיקים, בין אם הם זוחלים, מעופפים, קופצים או רצים.

בין מוצרי ההדברה שלנו תמצאו רעלים לעכברים, מלכודות דבק, תרסיסים להדברה עצמית לתיקנים גדולים או קטנים, תרסיסים להדברה עצמית לפרעושים, פשפשים ופשפשי המיטה. גם לתיקן הגרמני תמצאו פיתרון בצ'יק צ'ק ג'וק, המדביר המזמר: תרסיס להדברה עצמית ולמלכודות דבק. שימוש נכון בתרסיס להדברה עצמית מקנה לכם שנה ללא ג'וקים וחצי שנה לפחות ללא נמלים. התרסיס הוא שווה ערך למדביר. 

במידה ואתם סובלים מעש מזון או מעש הבגד תמצאו אצלנו מלכודות עש ולמעופפים יש ברשותנו מלכודות זבובים ותרסיס להדברה עצמית להדברת מעופפים. במידה ויש לכם צרצרים בבית או בחצר, יש לנו חומר הדברה לצרצרים. במידה ואתם סובלים מחשופיות, מלטאות או מנחשים, נתאים לכם את חומר ההדברה המתאים להם.

לכל מזיק תקבלו פיתרון ראוי והדרכה, שהיא מרכיב חשוב מאוד בהדברה. כל לקוח יקבל הדרכה בכתב ובעל פה על מנת להיפטר מהמזיקים בבית או בחצר הביתו.

במידה והגיעו פולשים לביתכם אתם מוזמנים לפנות אלינו לצ'יק צ'ק ג'וק

ולקבל שלל רעיונות ופתרונות הדברה לכל סוגי המזיקים. 1-700-500-889

ציון ומכונית הבובות