טלפון:
פקס:
E-mail:

הביוב הזוחלים והמכרסמים

הביוב הוא מערכת ניקוזז אשר אוספת אליה את כל השפכים העירוניים, ומובילה אותם למקום בו לא יפריעו ולא יזהמו את הסביבה. בביוב יש חיים. בו ניתן למצוא את העכברים, החולדות והתיקנים האמריקאים(התיקנים הגדולים). הם חיים בביוב, עוברים בו ממקום למקום. 

אורכו של התיקן האמריקאי הוא כ-4 ס"מ והגובה שלו הוא כ-7 מ"מ. צבעו חום. התיקנים האמריקאים הם אוכלי כל. הם מסוגלים לאכול מזון צמחי, שאריות מזון מן החי ומזונות רקובים. הם אוהבים להימצא במקומות חמים ולחים, כמו מטבח, מחסן, צינורות ביוב ועוד.

עכברים וחולדות הם יונקים מסוג מכרסמים. הם אוהבים להימצא באזור בו שוכן האדם. אורכם של העכברים הוא כ-9 ס"מ וכל גופם מכוסה פרווה. החולדה גדולה יותר מן העכבר. גם העכבר וגם החולדה הם אוכלי כל וניזונים מזרעונים, ירק ולחם. חולדות עלולות לאכול גם בעלי חיים קטנים.

התיקן האמריקאי, העכברים והחולדות מסוכנים לסביבה שבה הם נמצאים. הם מעבירים מחלות וגורמים לנזק רב לגוף לרכוש.

כדי להיפטר מהמזיקים הזוחלים והמכרסמים עליכם לפנות לצ'יק צ'ק ג'וק, המדביר המזמר, והפיתרון לבעייה כבר אצלכם ביד. אצלנו במדביר המזמר, צ'יק צ'ק ג'וק, שלל פתרונות והצעות כיצד להיפטר ממגוון רב של מזיקים. אם ברצונכם להיפטר מתיקן אמריקאי עליכם לקחת את התרסיס להדברה עצמית. התרסיס שווה ערך למדביר. הוא ללא ריח והשפעתו ניכרת לשנה שלמה.

במידה ותרצו להיפטר מחולדות ועכברים תוכלו למצוא אצלנו מלכודות דבק קטנות וגדולות, רעלים לעכברים ולחולדות ותייבות האכלה.

כל לקוח יקבל הנחיות והוראות שימוש כיצד עליו לעשות הדברה. החומרים להדברה עצמית של צ'יק צ'ק ג'וק, המדביר המזמר, מאושרים לשימוש לקהל הרחב על ידי המשרד לאיכות הסביבה.

תתקשרו עוד היום 1-700-500-889

ותקבלו שלל פתרונות להדברת המזיקים והמכרסמים!