טלפון:
פקס:
E-mail:

הדברה לבד לנמלים

הנמלים הם ממשפחת הדבוראים. הם נמצאות בכל היבשות פרט לאנטרקטיקה. רוב הסוגים של הנמלים הם אוכלי כל. יש מספר סיבות לכך שהנמלים מצליחות לשרוד והם: התארגנות חברתית של הנמלים והיכולת שלהם לשנות את מקום מגוריהם בכל עת. הנמלים הם צוות שמנצל את כל המשאבים שלו ויודע להגן על עצמו. הם יודעים לחלק את העבודה בינהם, לתקשר ולפתור בעיות מורכבות.

נמלים ממינים רבים מקימים קנים בקרבת בני האדם. הם עלולים להיכנס אל הארונות ולהגיע אל המזון שבתוכם ולהשחית אותו. הנמלים הגרות בבתים הם בדרך כלל הנמלים הקטנות.

ישנם נמלים אחרות שמזיקים לחקלאות בכך שהם אוספים תבואה מהשדות בכמויות גדולות. נמלים מסוג אחר חיות בתוך העץ והם מסוגלות להרוס רהיטים מעץ ממש כמו הטרמיטים. וכן יש נמלים שפוגעות באופן ישיר בבני האדם.

ריסוס הנמלים היא אמצעי נפוץ להדברתן.

רק בצ'יק צ'ק ג'וק תוכל להיפטר לבד מהנמלים. במידה והופיעו נמלים אצלך בבית תוכל לרכוש בצ'יק צ'ק ג'וק תרסיס להדברה עצמית. כשמשתמשים בתרסיס אין צורך לצאת מהבית ולא צריך לשים מסיכה. יש לרסס לפי הוראות בכל הבית. כל לקוח מקבל הוראות שימוש מדויקות יחד עם התרסיס. על ידי שימוש בתרסיס תוכלו להיפטר מהנמלים לפחות לחצי שנה בביתך!

מהנמלים בחצר ביתכם תוכל להיפטר באמצעות חומר הדברה חדשני- פיתיון גריגירים לנמלים! חומר הדברה לחצר תמצאו רק בצ'יק צ'ק ג'וק. לפני השימוש בחומר יש ללבוש כפפות ולפזר את הגרגירים במעטפת החצר ובמעטפת הבית. כמו כן יש לפזר את הגרגירים מסביב לקנים של הנמלים(2-5 כפיות לקן).את פיזור הגרירים יש לעשות בשעות הבוקר או בשעות אחר הצהריים כשהנמלים פועלות. אין להשקות את האדמה לפני ואחרי הפיזור של הגרגירים. אם עדיין יש נמלים בחצר אחרי הפיזור, יש לחזור על הפעולה 30-40 יום אחרי ההדברה.

רק בצ'יק צ'ק ג'וק תיפטר מהנמלים בצ'יק!

         1-700-500-889תרסיס הדברה שווה ערך למדבירפיתיון גרגירים נגד נמלים