טלפון:
פקס:
E-mail:

הדברה של כל המזיקים

לראשונה יש חומר הדברה להדברה בעצמך שמשפיע על כל המזיקים. תרסיס להדברה עצמית פועל לטווח הארוך. התרסיס הוא ללא ריח ואין לו השפעה על אנשים. התרסיס מאושר לשימוש ע"י משרד לאיכות הסביבה. לאחר הריסוס אין צורך לצאת מהבית  

במידה ותרצו להיפטר מהג'וקים הקטנים, יש לנו עבורכם תרסיס להדברה העצמית והוראות שימוש מדויקות כיצד לבצע את ההדברה. בנוסף לתרסיס רצוי לקחת גם מלכודות פורמונים שמושכים אליהם את כל הג'וקים הקטנים על מנת למנוע את ההתרבות שלהם. גם מהג'וקים הגדולים תוכלו להיפטר בקלות וביעילות באמצעות תרסיס להדברה לבד. רק בצ'יק צ'ק ג'וק תמצאו שלל חומרי הדברה לכל סוגי  המזיקים. לעש מזון יש לנו תרסיס להדברה עצמית ומלכודות עש. באמצעותם ניתן להיפטר מהעש ללא קושי. כדי להרחיק מהחצר שלכם את הצרצרים, או החשופיות, או הלטאות, או הנחשים , תשתמשו בפתיונות הדברה מיוחדים להדברתם ולהרחקתם מהמקום. גם לעכברים ולחולדות תמצאו פיתרון אצלנו בצ'יק צ'ק ג'וק, שכוללים מלכודות דבק בגדלים שונים, תיבות האכלה ורעלים לעכברים לעכברים.

הדברה ירוקה של כל סוגי המזיקים תמצאו רק בחנות של צ'יק צ'ק ג'וק תמשנמצאת ברחוב דוד פוחס 20 פתח תקווה. במידה ואינכם יכולים להגיע, נוכל לשלוח אליכם את חומר ההדברה לביתכם עם שליח. משלוח עולה 30 שקלים לכל אזור בארץ. 

במידה ותרצו לקבל פרטים נוספים על חומרי ההדברה שלנו, נשמח להסביר, לכוון ולתת מידע

    בטלפון 1-700-500-889 צ'יק צ'ק ג'וק

הדברה ללא מדביר