טלפון:
פקס:
E-mail:

הכנות לפסח והדברה

עם בוא האביב, השמש והפריחה מגיעים אלינו גם אורחים פחות רצויים, הג'וקים, הנמלים, הפרעושים ועוד מזיקים. לקראת חג הפסח אנשים רבים מנקים את הבתים ומוציאים את כל תכולת ארונות - המטבח, על מנת לוודא שלא נשארו שאריות של לחם או מזון שלא כשר לחג הפסח. את פינוי הארונות, הסדר והניקיון, רצוי לשלב יחד עם ההדברה. סיבה נוספת לכך שרצוי לבצע ריסוס באביב היא שזהו הזמן שבו מזג האויר מתחמם והמזיקים מתחילים לצאת החוצה מהביובים וממקומות המסתור שלהם. הדברה ירוקה נגד תיקן אמריקאי, תיקן גרמני, נמלים, פרעוישם או מזיקים אחרים, לפני הגעתם, היא הדברה מונעת שתקנה לכם שנה שלמה ללא ג'וקים ומספר חודשים ללא נמלים.

את ההדברה המונעת תוכלו לבצע לבד עם חומרי ההדברה המאושרים לשימוש לקהל הרחב על יד משרד להגנת הסביבה. רק בצ'יק צ'ק ג'וק תמצאו חומרי הדברה מקצועיים, בטיחותיים ויעילים נגד כל המזיקים. רק אצלנו בחנות לחומרי הדברה תקבלו הדרכה מקיפה כיצד לבצע את הריסוס. ברשותנו תרסיסים להדברה עצמית נגד הג'וקים הגדולים (תיקן אמריקאי), נגד הג'וקים הקטנים (תיקן גרמני), נגד נמלים, פרעושים, פשפשים, כיני יונים ועוד מזיקים. התרסיס הוא ללא ריח ואין צורך לצאת מהבית לאחר הריסוס. מחיר התרסיס הוא 100 ש"ח בלבד. תרסיס אחד מספיק לבית של שלושה עד ארבעה חדרים. כל לקוח יקבל הסבר מדויק והנחיות לשימוש נכון ויעיל בתרסיס.

רק בצ'יק צ'ק ג'וק תוכל לחסוך זמן, כסף והמתנה למדביר ולהרוויח שנה שלמה ללא ג'וקים ולפחות חצי שנה ללא נמלים. תרסיס להדברה עצמית הוא חובה בכלך בית.

צ'יק צ'ק ג'וק תמיד כאן בשבילך,

             לזהות את המזיק,

             לתת פיתרון להדברתו

             ולעזור לך להרחיק את הפולש מביתך.

             1-700-500-889

צ'יקי צ'קי וג'וקי עם התרסיסים