טלפון:
פקס:
E-mail:

חומרי הדברה

רק אצלנו במדביר המזמר, צ'יק צ'ק ג'וק, תוכלו למצוא מגוון חומרי הדברה מקצועיים שמאושרים לשימוש לקהל הרחב!

בין מוצרי ההדברה של צ'יק צ'ק ג'ק תוכלו למצוא תרסיסים להדברה עצמית,פיתיון גרגירים לקטילת נמלים,מלכודות עש הבגד,מלכודות דבק לתיקן הגרמני,ג'ל לטרמיטים ולנמלים ומלכודות דבק מקצועיות לחולדות ולעכברים.

* תרסיסים להדברה עצמית לכל המזיקים,כולל התיקן הגרמני,התיקן האמריקאי,למעופפים, לפשפש מיטה,לפרעושים,לפשפשים,לנמלים ולכיני יונים. בצ'יק צ'ק חומרי הדברה אנחנו מתאימים לכל לקוח את התרסיס המתאים לו ומצרפים לו הוראות שימוש מסודרות וברורות. 

* פיתיון גרגירים לקטילת נמלים בצורת גרגירים,אותם מפזרים במעטפת הבית,מסביב לקנים של הנמלים בבתים הפרטיים. בדירות בקומות העליונות מפזרים מאחורי מכונות כביסה,מאחורי תנור, במסילות התריסים ומאחורי המקרר.

* מלכודות עש הבגד - אלה מלכודות שהם אחד מפלאי העולם.לאחר שמפזרים מלכודות אלה בארון בגדים ובארון מצעים, נפטרים מכל עש הבגד לגמרי. מלכודות עש אלה בתוספת תרסיס להדברה עצמית יעזרו לכל אחד מכם להיפטר מעש הבגד ולא יהיה לכם יותר חורים בבגדים ובמצעים.

* מלכודות דבק לתיקן הגרמני - אלה מלכודות דבק מצויינות שבעזרתם ניתן להיפטר מהתיקן הגרמני. מלכודות הדבק עובדות על פורמונים. הפורמונים מושכים את הזכרים והם נלכדים במלכודות הדבק. בעקבות זאת הם לא יכולים להתרבות. והדבר מקטין את הכמות של התיקן הגרמני כמעט לחלוטין. את המלכודות מניחים במקומות חמים: אחרי המנוע של המקרר, אחרי התנור, אחרי המיקרוגל,מאחורי מתקן מים. התיקן הגרמני נדבק אל המלכודות דבק ואחרי מספר חודשים ניתן לזרוק את מלכודות הדבק. מומלץ להניח חמש מלכודות דבק לפחות בבית. כדי להיפטר לגמרי מהתיקן הגרמני בצורה מהירה יותר ממולץ לקנות גם את תרסיס ההדברה העצמית נגד התיקן הגרמני. בעזרת מלכודות דבק ותרסיס להדברה עצמית לא יהיה לך ג'וק גרמני לפחות שנה.

* ג'ל לטרמיטים והנמלים -  זהו ג'ל להדברת נמלים וטרמיטים.

כדי להיפטר מהנמלים - שמים נקודות ג'ל מתחת לשיש,מאחורי המיקרוגל והתנור, מתחת לכיור במטבח,על מסילות התריסים. הנמלה לוקחת את הרעל איתה לקן ואז היא מרעילה את הקן, וכך היא גורמת לפירוק הקן והסתלקות הנמלים. 

טרמיטים אלה נמלים שבליל הכלולות שלהם יוצאים בכמויות אדירות מתוך אדמה, אדמה חולית בדרך כלל.  טרמיטים ניזונים מעץ - משקופים. על מנת להיפטר מטרמיטים אלה יש לעשות חור בין משקוף הדלת לריצוף בגדול של 4-5 מ"מ ואז להזריק לחור את הג'ל. כשהטרמיטים נחשפים לג'ל הם מעבירים אותו לקן שלהם, והדבר גורם לחיסול הקן והרחקת הטרמיטים מהמקום.

מלכודות דבק מקצועיות לחולדות ולעכברים - ישנם מספר סימנים שיכולים להראות על כך שיש לך עכבר או חולדה בבית: גלילים בינווניים וגדולים,סימני כרסום,רעשים בלילה. החולדות והעכברים לא יוצאות במהלך היום, אלא רק בלילה, כשחשוך ולא רואים אותם.החולדה היא חייה מסוכנת,היא עלולה לנשוך,היא מעבירה מחלות דרך דרכי השתן. יש לנו פיתרון - מלכודות דבק של חולדות ומלכודות דבק של עכברים שבתוכם יש חמאת בטנים, והדבר מושך את החולדה או העכבר אליה. במידה ורוצים להשיג תוצאות בצורה מהירה יותר, מניחים על מלכודות הדבק חתיכה קטנה של נקניק קבנוס במרכז. את המדבקות יש להניח מאחורי המקרר, מאחורי התנור, מתחת לכיור, בעליית הגג, על הארונות. מלכודות אלה יעזרו ללכוד את העכבר או החולדה או וגם להרחיק אותה מהאזור, כי העכבר והחולדה הם חיות מאוד פיקחיות וברגע שהם יראו שיש סכנה באזור הם יודיעו לכל העכברים והחולדות האחרות וזה יגרום להרחקתם מהמקום.

 

רק בצ'יק צ'ק ג'וק הפתרון לכל מזיק נראה קרוב מתמיד! 

צרו קשר עוד היום וקבלו ייעוץ ופיתרון לכל מזיק ומזיק! 1700-500-889 צ'יק צ'ק ג'וק

 חומרי הדברה