טלפון:
פקס:
E-mail:

חומר הדברה ליתושים

יתושים הם מזיק מטריד לא פעם. הם עלולים להימצא בתוך הבית שלנו, בתוך חצר ביתנו.

היתושים נמשכים אל חום גופנו וכן אל הזיעה ואל החונמרים שנפלטים כשאנחנו נושמים (אל הפחמן הדו-חמצני).

אפשר להיפטר מיתושים בכמה דרכים. קודם כל יש להפחית את מקור המים בחצר ביתנו או בתוך מרפסת הבית. יכול להיות שישנה השקייה מרובה של הצומח. יכול להיות שיש מזגן מטפטף.

יש להקטין את מקור המים. במידה ומשקים יותר מידי את הצמחים, יש להשקותם פחות. במידה ויש צינור מטפטף של מזגן , יש לחבר לו צינור מאריך שיגיע עד האדמה ואז לשים אותו בתוך בקבוק סגור. הדבר יקטין משמעותית את הגעת היתושים למקום.

אחרי הקטנת מקור המים, עלייך להשתמש בתרסיס להדברה עצמית של צ'יק צ'ק ג'וק. יש לנער את התרסיס היטב לפני השימוש. אחרי הניעור יש לרסס על מסגרת החלון והתריסים. כמו כן יש לרסס על קירות הבית הפנימיים.

על מנת להיפטר מהיתושים בחצר, לאחר הקטנת מקור המים, יש להשתמש בחומר הדברה מקצועי לחצר של צ'יק צ'ק ג'וק. יש ללבוש מסיכה, כפפות ומשקפיים. את החומר יש לערבב עם המים בתוך המרסס ולנער היטב לפני השימוש. לאחר מכן יש לרסס את החומר על האדמה, על הצמחים והשתילים, על קירות המבינה החיצוניים. אחרי הריסוס של החצר צריך להתרחק מהחצר לשש שעות.

חומרי ההדברה של צ'יק צ'ק ג'וק הם בטיחותיים לשימוש ומאושרים לשימוש לקהל הרחב. על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר, חשוב להיצמד להוראות השימוש שמקבלים מצ'יק צ'ק ג'וק.

לצ'יק צ'ק ג'וק שלל פתרונות הדברה לכל סוגי המזיקים. 1-700-500-889

חומרי הדברה נגד יתושים