טלפון:
פקס:
E-mail:

כיצד להדביר את הנמלים והג'וקים לבד?

מהיום לא צריך לקרוא למדביר ברגע שתראו נמלה או ג'וק.

רק אצלנו בצ'יק צ'ק ג'וק המדביר המזמר תמצאו מבחר גדול של תרסיסים להדברה עצמית, גרגירים לנמלים, חומרים נגד חשופיות וחומר הדברה נגד צרצרים. החומרים מאושרים לשימוש על ידי משרד לאיכות הסביבה. יש הוראות שימוש לכל מוצרי ההדברה של צ'יק צ'ק ג'וק חנות למוצרי הדברה. התרסיס להדברה העצמית הוא ללא ריח ואין צורך לצאת מהבית אחרי שמרססים. 

במידה ואתם סובלים מתיקן אמריקאי או מנמלים בביתכם יש להשתמש בתרסיס להדברה עצמית. יש לנער אותו היטב לפני השימוש ולרסס לפי ההוראות. 

במידה ויש לכם ג'וקים קטנים, המכונים גם התיקן הגרמני, יש להשתמש בתרסיס המתאים לתיקן הגרמני ולרסס עם התרסיס לפי ההוראות אחת לשבוע במשך ארבעה שבועות. כמו כן יש לפזר מלכודות דבק במקומות החמים שיש בביתכם: מאחורי המקרר, מאחורי המיקרוגל, מאחורי הקומקום או מאחורי מתקן המים.

במידה ויש לכם חשופיות או צרצרים יש לנו פיתיון גריגירים לחשופיות ופיתיון גרגירים לצרצרים. יש לפזר את הגרגירים במקומות הנגועים. פיתיון הגרגירים מרחיק את המזיקים מהמקום.

רק אצל המדביר המזמר, צ'יק צ'ק ג'וק, תמצאו פיתרון לכל מזיק ומזיק. יש לנו מגוון רב של חומרים להדברה העצמית והדרכה לכל לקוח ולקוח כיצד להשתמש בכל חומר.

פנו אלינו עוד היום ותקבלו עזרה והכוונה בכל נושא ההדברה.

צ'יק צ'ק ג'וק 1-700-500-889 

מוצרי הדברה