טלפון:
פקס:
E-mail:

פותחן ביובים

פותחן ביובים יוצא דופן, בעל פטנט מיוחד לפתיחת מכסי ביוב גדולים כקטנים תמצאו רק בצ'יק צ'ק ג'וק.

צ'יק צ'ק ג'וק היא חברת הדברה ויש לה ניסיון רב עם הדברות מכל הסוגים. במהלך ההדברות המדביר נתקל בכל מיני סוגי ביובים ומכאן נוצר הצורך במכשיר שיעזור לו לפתוח ביובים. לאחר מחשבה רבה וניסיונות לא מעטים נוצר המכשיר לפתיחת ביובים.

מכשיר לפתיחת ביובים הוא מכשיר שאפשר בעזרתו לפתוח מכסה ביובים בכל הגדלים ומכל הסוגים. במידה ואתם נתקלים במכסי ביובים עד 40 טון שנמצאות בעיקר על המדרכות, יש לנו מכשיר בגודל בינוני. בנוסף יש מכשיר דומה שפותח מכסי ביובים בעלי פתח לרוחב או לאורך. במידה ואתם פותחים שוחות תקשורת יש לנו מכשיר מיוחד שפותח רק מכסים של שוחות תקשורת.

למכשיר לפתיחת ביובים או שוחות תקשורת יש מבנה מיוחד שמתאים ספציפית למכסה ביובים שהלקוח מעוניין לפתוח.   יתרון נוסף למכשיר לפתיחת ביובים הוא שהוא מאגד בתוכו כמה כלי עבודה: בצידו האחד יש משולש שמנקה את החריץ של הביוב, לצידו יש חלק שמשמש כפטיש שבעזרתו ניתן לדפוק על בריכת ביובים סתומה, ובצידו השני ישנו חלק שהוא פטנט מיוחד שבעזרתו פותחים את הביוב.

בצ'יק צ'ק ג'וק תמצאו עוד מספר מכשירים לפתיחת ביובים. עבור ביובים כבדים במיוחד שנמצאוים בעיקר על הכביש ומשקלם יכול להגיע עד 60 טון ייצרנו מכשיר ענק לפתיחת ביובים. בעזרתו ניתן לפתוח מכסי ביובים כבדים מבלי לאמץ את הגב ומבלי לבזבז זמן מיותר.

לאחרונה אף פותח מכשיר חדש לפתיחת ביובים. המכשיר החדש מחובר לגלגלים ובעזרתו ניתן להרים מכסי ביובים קלים או כבדים בקלות ומבלי לאמץ את הגב. הוא מרים את מכסה הביובים כמו במנוף ואחר כך מחזיר אותו למקום בדיוק באותה הצורה.

אצלנו בצ'יק צ'ק ג'וק כל הזמן מחפשים דרכים כיצד להקל על הלקוח בפתיחת מכסה הביובים. מספר פעמים התאמנו מכשירים לפתיחת ביובים לדרישות המיוחדות של הלקוח ולצרכיו.

במידה ואתם עובדים בתחום הביובים, התשתיות, התקשורת, ההדברה, אינסטלציה, מדידות ועוד, אנחנו נתאים לכם את המכשיר הרצוי והנוח לכם ביותר.

כל הפתרונות, כל הביובים וכל הגדלים

רק בצ'יק צ'ק ג'וק פתיחת ביובים

1-700-500-889

052-5654864

מגוון מכשירים לפתיחת ביובים