טלפון:
פקס:
E-mail:

חנות לחומרי הדברה

צ'יק צ'ק ג'וק, המדביר המזמר, היא לא רק חברת הדברה. צ'יק צ'ק ג'וק זאת חנות לחומרי הדברה ביתיים. החנות שלנו משווקת חומרי הדברה ללא ריח וידידותיים למשתמש. כל לקוח מקבל הוראות שימוש והדרכה טלפונית לכל מוצר. הוראות השימוש וההנחיות שכל לקוח מקבל הם מפורטות מאוד ונותנות מענה ופיתרון לבעייה שממנה סובל הלקוח.

במידה והינכם סובלים מתיקנים, גדולים או קטנים, מפרעושיםף מפשפש המיטה, מכיני יונים, נציע לכם תרסיס להדברה עצמית ומלכודות דבק במידה וצריך.

במידה ואתם סובלים מנמלים נציע לכם תרסיס להדברה עצמיתו וגריגירם לנמלים.

במידה וביתכם הוא בית פרטי עם חצר, נוכל להתאים לכם חומר להדברה עצמית לחצר. את החומר יש לדלל עם מים בתוך המרסס, לנער היטב ולרסס בכל החצר.

במידה והינכם סובלים מצרצרים בבית או בחצר או מחשופיות, יש ברשותנו פיתיון גריגירים לצרצרים ופיתיון גרגירים לחשופיות. בחנות ההדברה של צ'יק צ'ק ג'וק מתצאו פתרונות להדברת החשופיות והצרצרים.  

במידה ואתם סובלים מעכברים בבית או בחצר יש לנו פיתרון. נוכל להציע לכם רעל עיכברים, שמגיע בצורת קוביות וניתן לפזר אותו במקומות מוסתרים או בתוך תייבות האכלה. כמו כן יש ברשותנו מלכודות דבק לעכברים ולחולדות בגדלים שונים.

במידה ואתם סובלים מנחשים או לטאות שמגיעים לחצר שלכם או לביתכם, יש לנו חומר להרחקת נחשים ולטאות. אותו יש לפזר באמצעות במעטפת החצר ובמעטפת הבית. 

בצ'יק צ'ק ג'וק חנות לחומרי הדברה ביתיים תוכלו למצוא גם מלכודות דבק לעש הבגד ומלכודות הדבק לעש מזון.

לכל מזיק יש חומר הדברה המתאים לו ואת כל חומרי ההדברה והוראות השימוש שלהם תמצאו בחנות חומרי ההדברה של צ'יק צ'ק ג'וק. 

חנות ההדברה של צ'יק צ'ק ג'וק היא חנות יחידה במינה

ושם תמצאו פתרונות הדברה 

ידידותיים, ללא ריח ועם תוצאות מצוינות שנוןתנות מענה לבעיות כל סוגי המזיקים לטווח הארוך!

החומרים מאושרים לשימוש על ידי משרד לאיכות הסביבה.

צ'יק צ'ק ג'וק 1-700-500-889

הדברה ללא מדביר