הדברת זבובים

זבוב הבית

הדברת זבובים

מי מאיתנו לא הוטרד על ידי זבוב? הזבובים נחשבים לאחד ממיני החרקים המטרידים ביותר בסביבת האדם. יש להם מספר תכונות שעוזרות להם להיות כל כך מטרידים, כמו קצב התרבות עצום ומהיר להפליא, יכולת תעופה למרחקים ויכולת להתפתח כמעט בכל סביבה. הזבובים אמנם יכולים ליצור אי נעימות עבור האדם, אבל במקרים חמורים יותר הם עלולים להעביר גם מחלות שונות, כמו דיזנטריה, בעיות מעיים, שלשולים, זיהומים שונים ועוד. על כן, טיפול נגד זבובים ופעילויות מנע, חשובות ביותר.

טיפול ומניעה בבית

בכל מה שנוגע לזבובים, הדבר הכי חשוב הוא למנוע מהם להיכנס למבנה או לבית. הפתרון הכי פשוט הוא, כמובן, התקנה של רשתות לחלונות. בתוך הבית ניתן להתקין מנורות לקטילת זבובים, הנחשבות יעילות ואפקטיביות, אותן מומלץ לרכוש בחברות הדברה למניהן, המתמחות במכירת ציוד מסוג זה. יש מנורות המחשמלות את הזבובים, ויש כאלה בעלות לוח דבק שגורמות לזבוב להידבק ובכך מנטרלות אותו. כמו בכל מוצר, גם כאן הכל תלוי בתקציב שלכם. מעבר לכך, תוכלו לבצע ריסוס של החלק התחתון של החלון, פעולה העוזרת וקוטלת את הזבובים שמגיעים לפתחי הבית ומונעת מהם להיכנס פנימה.

טיפול ומניעה בחצר
הרבה יותר קשה ומאתגר למנוע מהזבובים מלהיכנס לחצר הבית, ולכן הדברת זבובים בחצר היא עניין לא פשוט. בכל זאת, יש כמה שיטות שנמצאו אפקטיביות, ואחת מהן היא מלכודות זבובים. המלכודות מיועדות לשטחים פתוחים והן מכילות בתוכן נוזל ריחני המושך את הזבובים. החסרון העיקרי של אותן מלכודות הוא הריח והתחזוק השוטף שלהן (החלפת הנוזל, הוצאת הזבובים ועוד). עוד שיטה אפקטיבית ויעילה היא כמובן ריסוס והדברה. על אף שניתן לרכוש היום כמעט בכל טמבוריה חומרי הדברת זבובים ולבצע ריסוס מידי תקופה, החסרון בריסוס עצמאי הוא בצורך לרסס כמויות גבוהות בתדירות גבוהה. כמו כן, החומרים הללו בדרך כלל מותירים ריח ואינם בריאים לאדם. על כן, מומלץ ועדיף להזמין חברת הדברה מומחית, מקצועית ואמינה.

תמיד כדאי להתייעץ         

אם יש לכם הופעה מסיבית ומטרידה של זבובים בבית ובחצר, ולא הצלחתם להתגבר עליה בעזרת פתרונות יצירתיים ועצמאיים, כנראה שהגיע הזמן לפנות לחברת הדברה. חברות הדברה במרכז ובאיזור השרון, כמו גם בשאר חלקי הארץ, יתנו לכם פתרונות יעילים וטובים להדברת זבובים. רובן משתמשות היום בשיטה של הדברה ירוקה, הדברה עם חומרים מן הטבע. בניגוד לרוב חומרי הריסוס הנמכרים בחנויות, כאן אין ריח רע ולא נשקפת סכנה לאדם בשאיפת חומרים אלו.