הדברת עכברים

עכבר

הדברת עכברים: הדרך היחידה למנוע העברת מחלות ונזקים לרכוש

 הדברת עכברים היא פעולה נחוצה היום כמעט בכל מקום: בבתי קרקע פרטיים חדשים וישנים, בדירות בבניינים משותפים, במשרדים, בתחום המזון המוכן, במסעדות, בבתי קפה, במכולות, בסופרמרקטים, בגני ילדים ובבתי ספר. הדברת עכברים לא רק מאפשרת לחיות ולתפקד בסביבה הרבה יותר נעימה, אלא מונעת מחלות, זיהומים, נשיכות וגרימת נזק רב לרכוש. כאן במאמר אספנו עבורכם את כל המידע החשוב כדי שתוכלו לזהות את הסימנים הראשונים של הופעת העכברים ולדעת כיצד ניתן לטפל במכרסמים הנוראים.

 

אילו נזקים לאדם ולסביבתו גורמים העכברים?

הדברת עכברים הכרחית על מנת למנוע שורה ארוכה של נזקים הן לרכוש והן לבריאותו של האדם. למעשה, העכברים מהווים מטרד עצום בחיי היום יום ואין סיבה שנסבול את נוכחותם. הם מכרסמים רהיטים, צעצועים, ספרים, מוצרי חשמל, צינורות, קירות ואפילו מקררים. הם אוכלים מהמזון שלנו תוך שהם משאירים אותו מזוהם. הם מעבירים מחלות קשות מאוד ועלולים להיות מסוכנים במיוחד לילדים קטנים. מה גם, הם מהווים מוקד משיכה לזוחלים מסוכנים.

 

איך יודעים שבמקום יש מכרסמים לא רצויים?

הסימנים לנוכחותם של עכברים בבית או בבית העסק הם רבים ולרוב מאוד קשה להתעלם מהם, גם אם לא מבינים בנושא כלום. דבר ראשון, עכברים משאירים מאחוריהם גללים וריח של שתן. כמו כן, שימו לב לרצפה האם היא מוכתמת בעקבות בוציות או בסימני זנב. שימו לב האם בפינות הרהיטים, הצעצועים של ילדים ובכלל, כל דבר אפשרי בבית או בעסק, יש סימני כרסום.

 

מהן הדרכים הטובים ביותר להיפטר מעכברים?

הדברת עכברים בימינו היא הכרחית, גם אם האדם גילה בביתו או בעסק שלו סימני עכברים וגם אם הוא רוצה למנוע את המצב בו יאלץ להתמודד איתם. כיום בשוק קיימות כמה שיטות להדברת עכברים: מלכודות מכאניות או מלכודות עם רעלים או ריסוס על ידי חומרים כימיים חזקים כמו פסטה, סולובלוק, שיקוי וגרגירים. בהתאם למצב בשטח המדביר יציע ללקוחותיו שיטה זו או אחרת. מה שכן, חשוב מאוד לפנות אך ורק למדביר מקצועי, אמין ומנוסה כדי לא לזרוק את הכסף לפח וכדי להשיג את התוצאה המקסימאלית.

  

עכברים בבית או בעסק הם מטרד אמיתי. אין צורך לסבול את נוכחותם וחייבים להתגונן בפניהם בכל האמצעים האפשריים! אז קדימה, חייגו למספר 1-700-500-889. המדביר המזמר יספק לכם את כל הפתרונות הבטוחים והיעילים ביותר, במינימום השקעה ובמקסימום תוצאה! זו הבטחה!