הדברת עש הבגד

עש הבגד בונה הנרתיק

כל מה שחשוב לדעת על הדברת עש הבגדים

  הדברת עש הבגדים היא מלאכה לא קלה, אם כי ידיים מקצועיות, אמינות ויעילות, בהחלט ישיגו לכם את התוצאה הרצויה במינימום זמן ובמינימום השקעה. אך לפני שאתם פונים להדברה, הינה לכם כמה נקודות אתם חייבים לדעת.

 הסיבות להופעת עש הבגדים

לפני שנדבר על הדברת עש הבגדים ושיטות הטיפול הקיימות היום בשוק, חשוב שתבינו את הסיבה להופעתו של עש הבגדים. קודם כל, מדובר במזיק ממשפחת הפרפרניים וכיום בעולם קיימים 120 אלף מיני עש שונים. אחד מהם הוא עש הבגדים הנפוץ גם בבתים פרטיים וגם במקומות כמו מפעלים, משרדים וחנויות. הוא מאוד רגיש לאוויר הצח ולאור השמש, לכן במקומם חשוכים ללא זרימה חופשית של אוויר, כמו ארונות למשל, העש מוצא את הסביבה האידיאלית להתרבותו. הוא גם מאוד אוהב את תוצרת הלוואי של האדם, כמו קשקשים ושיער, והבגדים המאוכסנים בארונות סגורים וחושכים – הם גן עדן אמיתי לעש.

 הדרכים לטיפול בעש הבגדים

הדברת עש בגדים היא מלאכה המיועדת לידיים מקצועיות בלבד. גם כדי להיות בטוחים שאיש המקצוע עושה שימוש אך ורק בחומרים מורשים ולא מסוכנים לבריאותו של האדם וגם כדי לקבל אחריות לשנים ארוכות. בעבר היו נוהגים לשרוף מרווה ולגרש את העש על ידי העישון של הצמח. היום לרשותם של אנשי המקצוע בתחום הדברת עש בגדים יש כלים הרבה יותר אפקטיביים. בהתאם לסוג העש הספציפי, בהתאם לסוג השטח והיקף הפגיעה, איש מקצוע יציע לכם את אחת השיטות הנפוצות: באמצעות עישון של חומרי הדברה מיוחדים או באמצעות ריסוס.

 פתרונות למניעת עש הבגדים

הדברת עש בגדים לא מסתיימת אך ורק בריסוס ובעישון. מוכרחים לשמור על תנאי היגיינה בסיסיים כדי לא לאפשר לעש לחזור לביתכם. קודם כל, דאגו מידי פעם לאוורר את הארון ואת הבית כולו. הוציאו את הבגדים לאור השמש לכמה שעות ובמידת הצורך כבסו אותם בטמפרטורה שלא פחות מ- 50 מעלות. את הבגדים הכבדים שלחו לניקוי יבש. בנוסף לכך, דאגו לשמור על הארון נקי והיעזרו במלכודות של פרומון. ואם בכל זאת לא הצלחתם למנוע את הופעתו של המזיק, חייגו ל- 1-700-500-889

 

 זקוקים למדביר מקצועי, אמין ויעיל? המדביר המזמר – כאן בשבילכם! פנו אלינו עוד היום והיפטרו ממזיקים! אנחנו מתמחים בהדברה של כל סוגי המזיקים ומשלבים בעבודתנו את שיטת ה- IPM  - המדביר מזהה את הבעיה, בודק את השטח ורק לאחר מכן מבצע את ההדברה הנכונה.