הדברת תיקנים

הדברת תיקנים (אמריקאי וגרמני(

 

 הדברת תיקנים (ג'וקים) הוא השירות הפופולארי ביותר בתחום ההדברה בישראל. מפני שמדובר בצרה צרורה ממנה סובלים כמעט כל הבתים, כל העסקים, כל הארגונים וכל המשקים החקלאים. הג'וקים מתרבים במהירות, מגיעים לכל מקום בו יש שאריות של אוכל וגורמים לנו לגועל, שכן לנזק תברואתי לא קטן. אך אין מה להיכנס לפאניקה – היום למדבירים מקצועיים ישנם כלים יעילים ובטוחים שיסייעו גם לכם להיפטר מהצרה לאורך זמן.

 

הדברת תיקנים – כללי

השיטה הטובה ביותר להימנע מהג'וקים היא מניעה. לכן, גם אם אין לכם תיקנים בבית, במשרד או בעסק, עדיין כדאי לכם מאוד לפנות עוד היום למדביר מקצועי לצורך ביצוע עבודות מניעה. עבודות מניעה כוללות איטום בורות ביוב וסדקים בביתנו, ניקיון במקומות המועדים לפורענות וכמובן ריסוס מונע על ידי חומרים כימיים יעילים ובטוחים. ואם התיקנים בכל זאת הצליחו לחדור את שריון ההגנה שהצבתם או לא, מדביר מקצועי יציע לכם כמה דרכים לטיפול בהתאם לסוג התיקן.  

 

הדברת תיקנים – אמריקאי

תיקן אמריקאי הוא התיקן הוותיק והנפוץ ביותר כיום בארץ. צבעו חום והוא מאוד אוהב לשהות בבורות ביוב, מצבורי אשפה וכד'. הנקבה מדביקה את "תיק הביצים" שלה במקומות לחים וחשוכים כאשר התפתחותם של הצאצאים אורכת כ- 8 חודשים. פעולת ההדברה של תיקן אמריקאי נעשית באמצעות ריסוס חומרים כימיים לאורך קירות הבית, מתחת לארונות מטבח ואמבטיה, בתוך הסדקים בקירות ובמקומות מחבוא של התיקן. תוך מספר שעות כמעט כל התיקנים מתים ואלה שנותרו יכחדו עם הזמן כיוון שקצב רבייתם יהיה מאוד איטי.

 

הדברת תיקנים – גרמני

בשנים האחרונות יותר ויותר בתים מדווחים על פלישתו של סוג נוסף של תיקן – תיקן גרמני. צבעו גם כן חום אך על ראשו שני פסים שחורים והוא מאוד אהב לשהות במקומות חמים כמו תנורי אפייה, תנורי מיקרו, ארונות מטבח, מזווה ואפילו מוצרי חשמל. הנקבה מדביקה את "תיק הביצים" שלה במקומות לחים וחשוכים שבועיים לפני בקיעתו. פעולת ההדברה של תיקן גרמני נעשית באמצעות ריסוס חומרים כימיים. תחילה מפזר המדביר תכשיר הדברה יבש במקומות מסתור של התיקן הגורמת לו לצאת החוצה ולאחר מכן הוא מרסס באמצעות קולט חרקים בכל רחבי הבית.

  

המדביר המזמר מציע לכם פתרון יעיל ובטוח להיפטר מכל סוגי התיקנים, במיוחד תיקן אמריקאי ותיקן גרמני. לחברה יש ניסיון ארוך שנים, ידע מעמיק ומדבירים שיודעים את העבודה שלהם ומעניקים ללקוחותיהם שירות חסר פשרות. צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו מאיתנו הבטחה לחיים נקיים ממזיקים.