ריסוס

ריסוס

אין שום דבר נעים בלחזות בתהלוכת הג'וקים שמריצים לך שואו אינסופי בעיקר בעונת הקיץ. הם מסתתרים בפינות הבית ולפעמים אפילו בכיורים, הם בטוחים שהבית שלך הוא שלהם. המזיקים באשר הם מגיעים בכנופיות שהולכות וגדלות והבית שלך הוא המקום האחרון שצריך להיות מקום המפלט של המזיקים. הם מתרבים במהירות רבה ולכן כאשר מבחינים בבעיה שכזו, רצוי למהר ולהזמין מדביר מקצועי. במקרה של מזיקים בבית ישנה שיטת חיסול, הלא היא הדברה בצורת ריסוס, שמחסלת את מוקד הבעיה ומבטיחה לך בית נקי ונעים ממזיקים.

 

ריסוס- הדברה ירוקה

קיימים כמה סוגי ריסוס כשמדובר בהדברה, ישנו ריסוס כימי המשחרר רעלים מסוימים ויש לנקוט באמצעי זהירות כאשר משתמשים בו וישנה שיטת הדברה ירוקה, המתבצעת באופן טבעי שכמעט ולא כוללת בתוכה רעלים וכימיקלים. ההדברה הירוקה נחשבת ליעילה מאוד, במיוחד בשל כך שאינה מחלחלת למי התהום או לאדמה ומזיקה לסביבה עצמה, משמידה את המזיקים ומונעת היווצרות של דור חדש של מזיקים. בנוסף, משום שיש בשיטה זו כמות מעטה של רעלים, היא לא מגיעה בליווי ריח לא נעים. שיטות הדברה בריסוס מציעות מגוון רב של אמצעים וחומרים, ולכן רצוי להחליט באיזה אמצעי בדיוק תרצו שידבירו את ביתכם.

 

ריסוס- הבחירה המקצועית

לפני שניגשים לפיתרון החיסול המיידי והיעיל, חשוב לאתר את סוג המזיק, אם זו נמלה או פרעוש או כל מזיק אחר ולפי אבחון המזיק יש לאתר מדביר מקצועי שיפתור עבורך את הבעיה. מדבירים רבים משתמשים בשיטות הדברה כימיות המכילות רעלים, זו אחת הסיבות שלמשך כמה שעות, אסור לשהות במקום שהודבר. לאחרונה שיטת ההדברה הירוקה הוכרה כיעילה מאוד ומדבירים רבים החלו להשתמש גם בה. יש לשים לב שלמדביר שיטפל בביתך יש רישיון של משרד הבריאות ושצורת עבודתו מתנהלת בהתאם לתקנים הבריאותיים.

 

ריסוס- להדביר ולשיר

אנחנו, במדביר המזמר, מאמינים שעם המקצועיות מגיעה גם אחריות, אצלינו מתמחים בשיטות הדברה שונות, בינהן ההדברה הירוקה. שיטה זו תסייע לך ולביתך עם חיסול המזיקים וגם לא תזיק לסביבתך, החשובה לא פחות. המדבירים שלנו עושים זאת באמצעות חומרים המכילים צמחי מיקרו- קפסלורי, הגורמים לפעולת שחרור רעלים באופן איטי וגורמים לכך שהתוצאה היעילה תשרת את ביתכם לטווח ארוך, תשמיד את המזיקים הנוכחיים, תמנע מדור חדש של מזיקים להיוולד בביתכם וכמובן, לא תזיק לסביבתכם. זהו, עכשיו כל שנותר לכם זה להתקשר למדביר המזמר וליהנות מריסוס מקצועי, איכותי ומהיר, שיגרום לבית שלכם להיות נקי ממזיקים!