ריסוס פרעושים

ריסוס פרעושים

 

מזיקים בתוך הבית זו צרה צרורה. הם שונים ומגוונים אך מה שמשותף בין כולם היא היכולת שלהם להפוך את חיינו לגיהינום של ממש, לגרום נזק לרכוש ולבריאות. ברגע הופעתם  חייבים באופן מידי לפנות למדביר מקצועי שייקח עליו את משימת ניקוי השטח מהמזיקים הטורדניים. במיוחד כשמדובר בפרעושים אסור להתמהמה וכדאי מאוד עוד היום להתקשר למדביר. פרעושים מעבירים מחלות ועלולים להיות מאוד מסוכנים. אם מדובר בבית עם ילדים קטנים שהמערכת החיסונית שלהם עדיין חלשה – ריסוס פרעושים הוא הפתרון. זהו יכול להיות ריסוס קונבנציונאלי ויכול להיות ריסוס ירוק, מה שחשוב זה לטפל בבעיה באופן מקצועי ויסודי.

 

ריסוס פרעושים קונבנציונאלי

בשנים האחרונות קשה מאוד להתעלם מתופעת הפרעושים ההולכת וגדלה. הרבה מאוד דיירים הן בבתים פרטיים והן בדירות מגורים בבניינים משותפים מזמינים מדבירים מקצועיים לשם ריסוס פרעושים. ישנם כ- 2,000 מיני פרעושים שונים בעולם אך בישראל למזלנו יש רק 40 סוגים, ביניהם פרעוש החתול, פרעוש הדבר ופרעוש האדם. על מנת להיפטר מהם חייבים לבצע ריסוס יסודי על ידי חומרים רעילים המותאמים למינו של הפרעוש ונבחרים בהתאם למקום הימצאותו בבית או בחצר. בין החומרים הקונבנציונאליים תמצאו: סניור, פולריס צאן, דורפאן ו- IGR הפוגע בביצים של הפרעושים.

 

ריסוס פרעושים ירוק

לרסס פרעושים אפשר היום גם באופן ידידותי לסביבה ולאדם. למדבירים מקצועיים קיים היום מבחר רב של כלים "ירוקים" המסייעים להשיג מקסימום תוצאה במינימום נזק לסביבה ולאדם. ריסוס ירוק לא מצריך מהלקוח לעזוב את הבית לאחר הריסוס והכניסה למקומות המרוססים היא מידית, גם לחיות מחמד. בדרך כלל יהיה מדובר בצמחי מיקרו-קפסולריים המשחררים את הרעלים באיטיות וללא פגיעה בסביבה, באדם ובבעלי החיים.

 

ריסוס פרעושים עצמאי

לרסס פרעושים אפשר גם באופן עצמאי, אם כי תמיד עדיף לפנות לאיש מקצוע אמין ומיומן. בטרם ניגשים לריסוס פרעושים, כדאי מאוד להתחיל משאיבת כל מקומות המרבץ של חיות המחמד שלנו (במידה ויש), שאיבת מזרנים, ספות, שטיחים, וילונות וכד'. כמו כן, מומלץ להכניס לכביסה בטמפרטורה גבוהה את כל הסדינים והמגבות. לאחר פעולות הניקיון והחיטוי ניגשים לפעולות הריסוס עצמן. בצעו אותן בהתאם להוראות המופיעות על התרסיס ותמיד הקפידו על כללי בטיחות.

 

 המדביר המזמר מציע לכם את כל הכלים והפתרונות החדישים להיפטר מהפרעושים. לנו יש ניסיון ארוך שנים, ידע מעמיק ואנשי צוות מעולים שתמיד שמים את הלקוח במרכז ומעניקים שירות חסר פשרות והכי חשוב – עם אחריות! התקשרו עלינו עוד היום ונשמח לסייע!